Черкаським студентам-ВПО пообіцяли підтримку і допомогу

Черкаським студентам-ВПО пообіцяли підтримку і допомогу8 лютого у Черкаському національному університеті імені Б.Хмельницького відбулась зустріч студентів-ВПО із представниками Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування.

- Наш проект від початку війни надає гуманітарну та психологічну допомогу вимушеним переселенцям, що нині мешкають на Черкащині та Полтавщині. У рамках розширення цієї допомоги, ми вивчаємо потреби окремих категорій ВПО, щоб надавати більш адресну і цілеспрямовану підтримку, - констатував Сергій Пасічник, координатор Логістичного гуманітарного центру екстреного реагування.

Серед студентів було проведено анкетування стосовно видів послуг, які вони б хотіли отримувати. Найбільш актуальними виявились необхідність консультування та гуманітарна допомога, а також підтримка продуктами і предметами гігієни, житловими субсидіями.

Психолог проекту Олена Куліш запросила студентів на безкоштовні психологічні консультації і провела з ними кілька психологічних вправ для визначення прихованих підсвідомих проблем.

Як зазначив координатор ЛГЦЕР Сергій Пасічник, зустріч зі студентами ЧНУ стала першою у низці зустрічей, запланованих зі студентами-ВПО, що навчаються у вишах Черкащини.

Як проходять заняття психологічних груп підтримки? Наскільки це цікаво та якими корисними вони є, можна дізнатися з відео.

Діяльність Логістичного гуманітарного центру екстреного реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).

Проект реалізують ГО «Ліга Соціально Відповідальних Жінок» та ГО «Академія Стратегічних Досліджень».

Угорська Екуменічна Служба Допомоги має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження.

Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій - ДОПОМОГА ЛЮДЯМ - мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.
09.02.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter