ВПО на Черкащині та Полтавщині отримали гуманітарну допомогу

ВПО на Черкащині та Полтавщині отримали гуманітарну допомогуБільше 300 гуманітарних наборів з продуктів та найнеобхідніших предметів гігієни для вимушених переселенців передав Логістичний Гуманітарний Центр Екстреного Реагування. Допомогу отримало 214 родин, що нині мешкають у Черкасах, 50 - у Полтаві. Серед тих, хто одержав допомогу, було багато людей похилого віку, родин з маленькими дітьми, багатодітних родин.

Як розповіла переселенка Тетяна, сьогодні об’єм гуманітарної допомоги значно скоротився – а людям, як і раніше, важко виживати після втрати дому і майна: «Це ті речі, яких у звичайному житті особливо не помічаєш, як частину буденності. Але повірте, страшенно важко виживати, зоставшись без нічого. Рятуючись від війни, дім могли покинути із однією сумкою у руках – бо рятували дорожче: дітей або батьків. А тепер ми неймовірно радіємо, що про нас ще хтось пам’ятає і допомагає не тільки у перші дні війни, але підтримує й досі».

Інша вимушена переселенка – Лідія – розповіла, що з двома дітьми уже більш-менщ влаштувалася у Черкасах, проте досі не може знайти таку роботу, щоб мати можливість забезпечувати родину без сторонньої допомоги: «Більшість дитячих речей лишилися вдома, тож все їм необхідне потроху докуповую й досі. Діти звикли, що зараз ми обираємо тільки безкоштовні розваги для відпочинку родиною – гуляємо у парку, ходимо до ріки. І така постійна підтримка гуманітарною допомогою суттєво допомагає нашій родині жити нормальним життям»

Діяльність Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).

Проект реалізують ГО "Ліга соціально відповідальних жінок" та ГО "Академія стратегічних досліджень».

Угорська Екуменічна Служба Допомоги має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій - ДОПОМОГА ЛЮДЯМ - мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.
08.02.2024 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter