Молодшому сержанту з Чигирина Антону Коваленко посмертно присвоєно звання "Герой України"

Молодшому сержанту з Чигирина Антону Коваленко посмертно присвоєно звання "Герой України" Як інформує міський голова Чигирина Віктор Харченко, Указом Президента України від 24 лютого 2024 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові, молодшому сержанту Коваленку Антону Ростиславовичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Антон народився 27 квітня 1997 року в Чигирині. Тут у 2003 році пішов до школи. Після закінчення дев’яти класів Чигиринської загальноосвітньої школи №2 вступив до ВСП “Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва”, який закінчив у 2015 році.

У грудні цього ж року склав присягу та пішов воювати в АТО. У 2021 році був демобілізований. Деякий час працював у місті Черкаси в сфері інтернет-зв’язку.

Після повномасштабного вторгнення, в березні 2022, був призваний за загальною мобілізацією до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді командира мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону. Загинув воїн 13 червня 2023 року час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роздолівка Бахмутського району Донецької області.

У Антона залишилися батьки, молодші брат та сестра, дружина та маленька донечка.
28.02.2024 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter