Підписано меморандум про співпрацю між міськрадою Черкас та “Ізраїльською Коаліцією по роботі з Травмою”

Підписано меморандум про співпрацю між міськрадою Черкас та “Ізраїльською Коаліцією по роботі з Травмою”Як інформують у ЧМР, у Черкасах підписали меморандум про співпрацю між Черкаською міською радою та “Ізраїльською Коаліцією по роботі з Травмою” щодо заходів зі зміцнення стійкості освітянської громади міста Черкаси за досвідом Ізраїлю.

Ця співпраця є важливою складовою в комплексі роботи із стресостійкості педагогічних працівників, а відтак учнів та вихованців закладів освіти.

“Дуже приємно, що Черкаси стали партнерами “Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою”. Знаково, що сьогодні ми підписали не лише меморандум, а почали навчання для наших педагогів. Досвід ізраїльтян допоможе нашим освітянам здобути знання, які відразу можна застосовувати на практиці ”, - зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

В рамках співпраці 25 педагогів вже почали навчання за іноземною методикою. Протягом 4 днів сертифіковані ізраїльські спеціалісти проводитимуть навчання для психологів, соціальних працівників закладів освіти.

“Черкаси - перше місто, яке прийняло мене після окупації в Бучі, тому мені дуже приємно тут бути. Сьогодні ми вже почали підготовку фахівців, які стануть тренерами з ізраїльської програми життєстійкості для освітян. Головне завдання для нас - масштабування, тому кожен з учасників згодом буде впроваджувати цінний досвід у своїх закладах освіти”, - розповіла офіційна представниця Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою в Україні Наталія Макієнко.
26.02.2024 20:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter