Черкаська міська рада приєдналася до системи СЕВ ОВВ

Черкаська міська рада приєдналася до системи СЕВ ОВВЯк інформують у ЧМР, Черкаська міська рада приєдналася до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ). Відтак її структурні підрозділи, які використовують сервіс АСКОД, зможуть обмінюватися е-документами з органами державної влади та іншими установами. Про це повідомила директорка комунального підприємства «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» Надія Івашкова.

Нині в електронній системі, яка дозволяє взаємодіяти між собою різним установам, понад 5 тисяч користувачів.

– Для нас це добра новина, оскільки тепер ми як орган місцевого самоврядування можемо швидко й безпечно обмінюватися електронними документами з органами державної влади. Для прикладу, ми можемо через сервіс АСКОД листуватися з Кабінетом Міністрів України, обласною військовою адміністрацією, іншими міськими радами, – прокоментувала Надія Івашкова. – Ці установи послуговуються різними системами електронного документообігу, але інтеграція із СЕВ ОВВ дозволяє миттєво надсилати інформацію між різними сервісами. Тепер, аби відправити офіційний документ, фахівцям не потрібно прив’язуватися до електронної скриньки або ж користуватися поштовими послугами.

Досі підрозділи Черкаської міської ради використовували сервіс АСКОД тільки для внутрішнього обміну документами.

Нагадаємо, система електронного документообігу в Черкаській міській раді запрацювала в січні цього року.

Як розповіла Надія Івашкова, до неї приєднані 16 юридичних осіб в складі виконавчих органів (департаменти та інші відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи). Загалом це близько 600 користувачів.
22.02.2024 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter