Ліга старшокласників Черкащини презентувала листівку-оберіг для захисників України

Ліга старшокласників Черкащини презентувала листівку-оберіг для захисників України Як інформують у Черкаській ОВА, Ліга старшокласників Черкащини презентувала листівку-оберіг для захисників України. Сьогодні її підписали для військових діти, які стали очевидцями війни у своїх містах.

Листівка із зображенням ляльки-мотанки стала символічним завершенням проекту Ліги старшокласників області «Мрії, обпалені війною». Це – однойменна збірка дитячих оповідей про війну та їхніх малюнків.

Поміж виданих ілюстрацій представники учнівського самоврядування обрали один малюнок, який і став листівкою-оберегом.

– Наші діти неймовірно сильні, – зазначила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – Їхні слова підтримки, адресовані нашим бійцям на передову, справді дієві. Зі свого боку ми маємо подбати про їхній психоемоційний стан. Адже історія кожної дитини, яка зараз проживає цю війну, болюча. Сьогодні ми, дорослі, вчимося говорити з дітьми про війну, допомагати та підтримувати один одного.

За два роки війни область прийняла майже 300 тисяч людей, які вимушено покинули рідні домівки. Лишилися проживати на Черкащині близько 100 тисяч. З них – 30 тисяч дітей. Усі охоплені освітніми послугами.

– Наші діти мріють про мир, – зауважила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Шепіль. – Про це свідчать усі розповіді, які увійшли у збірку. Ми об’єднуємо зусилля задля того, аби ця мрія здійснилася. Наші діти зазнають занадто тяжких втрат і стають дорослими зарано. Втілюючи програму ментального здоров’я «Ти як?», ми хочемо дати нашим дітям мрії не лише про перемогу, а й про щось дитяче, легке та світле.
14.02.2024 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter