Черкаський виконком затвердив звіт про виконання бюджету міста за 2023 рік

Черкаський виконком затвердив звіт про виконання бюджету міста за 2023 рік Як інформують у ЧМР, соціальні, фінансові, комунальні питання розглянули під час засідання виконавчого комітету. Усього у поряду денному було понад 20 питань з життєдіяльності міста. Серед ключових рішень, які ухвалили:

- Затвердили звіт про виконання бюджету за 2023 рік. У минулому році бюджет Черкаської міської територіальної громади виконувався із збереженням всіх соціальних стандартів, виходячи з фінансових можливостей. Доходи бюджету виконані на 86,9%. Одна з причин недовиконання - вилучення державою у листопаді «військового» ПДФО на понад 63 млн грн.

- Затвердили порядок надання щорічної грошової допомоги черкасцям, які навчаються у вишах на денній формі та пересуваються за допомогою крісла колісного. Раз на рік вони отримуватимуть для оплати таксі до навчальних закладів виплату по 12,5 тис.грн.

- Затвердили порядок надання щомісячної стипендії черкасцям, нагородженим пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси». Стипендія має адресний характер і надається у розмірі одного прожиткового мінімуму.

- Внесли зміни до порядку забезпечення ВПО, які проживають у Черкасах, продуктовими наборами та засобами гігієни. Пропонується надання додаткової підтримки найбільш вразливим категоріям з числа ВПО (особам з інвалідністю та багатодітним сім’ям). За умови наявності наборів їх зможуть давати повторно, але не частіше ніж раз на півроку.

- Проголосували за утворення міської міжвідомчої групи щодо створення міжсекторального центру захисту для дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення (модель Барнахус).
13.02.2024 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter