У Гречківці триває ліквідація наслідків ракетного удару, - Сергій Ананко

У Гречківці триває ліквідація наслідків ракетного удару, - Сергій АнанкоЯк інформує Сміла.ua, про нинішню ситуацію у Гречківці розповів на своїй сторінці міський голова Сміли. За його дорученням продовжує працювати штаб, який створений для координації дій з ліквідації наслідків ракетного удару по місту.

Днями зібрали мешканців Гречківки, домоволодіння яких були пошкоджені.

Сергій Ананко уточнив, що продовжують допомагати гречківчанам оформлювати їх заявки у Дії в програмі єВідновлення. Також він нагадав, що зруйновані дахи вони відновлювали за кошти з міського бюджету, вікна замінює благодійна організація GEM, а на відшкодування за свої пошкоджені або зруйновані надвірні споруди та інше люди подають заявки вже до державної програми.

У своїй публікації міський голова вкотре зауважив, що на повернення житла 8-ми родинам, чиї будинки повністю знесені, кошти надають всі райони Черкащини.
Сергій Ананко подякував Черкаській обласній організації Червоного Хреста України та її очільниці Юлії Холодній за підтримку з першого дня трагедії. Наразі постраждалі написали заяви на надання допомоги від цієї організації. Вони ж, в свою чергу, шукатимуть донорів, які нададуть грошові сертифікати людям на закупівлю найнеобхіднішого.
08.02.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter