Міськрада Черкас: На зустрічі з представниками МЦК обговорено заходи, пов'язані з мобілізацією

Міськрада Черкас: На зустрічі з представниками МЦК обговорено заходи, пов'язані з мобілізацією Як інформують у ЧМР, взаємодію між місцевим самоврядуванням та міським центром комплектування обговорили під час наради з першим заступником міського голови Сергієм Тищенком. На ній йшлося про виконання цільової програми організації і сприяння приписці громадян до призовних дільниць, їх призову на військову службу та здійснення заходів, пов’язаних з мобілізацією у 2022-2024 роках.

До зустрічі долучилися начальник відділу підтримки громадянського суспільства управління інформаційної політики Олексій Дубовий, виконувачка обов’язків департаменту управління справами та юридичного забезпечення Катерина Пидорич, заступник начальника об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Кириленко.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, у січні розпочалася приписка юнаків 2007 року народження, яка триватиме до 29 березня 2024 року. Призов на даний час не здійснюється. Під час наради обговорили виконання плану заходів, який раніше затвердили, виклики, з якими доводиться працювати. Разом із тим, торкнулися правових аспектів співпраці місцевого самоврядування з центрами комплектування та зосередилися на важливості дотримуватися законодавчих норм.
07.02.2024 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter