Перший мобільний аптечний пункт запрацює в Черкаській області

За повідомленням Черкаської облради, проєкт мініаптеки на колесах запровадили на базі обласного підприємства "Фармація". Вже 8 лютого автівка з необхідними ліками поїде першим маршрутом до Мошнівської громади.
Перший мобільний аптечний пункт запрацює в Черкаській області

- Більш ніж половина сіл області не мають аптечних пунктів. Людям доводиться їздити в центр громади, або й до найближчого міста. Це не зручно, а дехто взагалі не має можливості. Тому ми вирішили запровадити такий проєкт і доставити ліки в села громади, де немає аптек, - розповіла директорка підприємства Валентина Ніколенко.

Вона зауважує, що наприкінці минулого року Уряд врегулював діяльність мобільних аптечних пунктів. Першими ліцензію отримало підприємство в Харківській області, а другими в Україні цей проєкт запровадили на Черкащині.

Фактично це - автівка з необхідним обладнанням для правильного зберігання препаратів і, звісно ж, самі ліки.

- Ми вже розробили 8 маршрутів. Перший розпочнемо 8 лютого у Мошнівській громаді (Тубільці-Первомайське-Хрещатик-Березняки-Шелепухи-Кумейки). Далі - на Золотоніщину. Люди зможуть отримати рецептурні ліки й ті, що відпускаються без рецепта, також - препарати за програмою "Доступні ліки". Ми співпрацюємо з медичними закладами, керівництвом громад, аби максимально розповсюдити інформацію і люди могли скористатися послугами мініаптеки, - додала Валентина Ніколенко.
06.02.2024 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter