40 будинків у Гречківці, що постраждали через російську ракету, вже з новими вікнами

40 будинків у Гречківці, що постраждали через російську ракету, вже з новими вікнамиЯк інформує Сміла.ua, у Гречківці. що постраждала внаслідок падіння російської ракети, 40 будинків вже з новими вікнами.

Загалом заміни у Гречківці потребують 483 вікна у житлових помешкання, зазначив міський голова Сміли. Покрівлі відновлювати в першу чергу почали у найближчих будинках до епіцентру вибуху від ракети, встановлювати вікна теж почали з цих хат.

Сергій Ананко подякував за оперативне реагування благодійному фонду Global Empowerment Mission (GEM). Всі склопакети виготовив і доставив смілянам саме він. Встановленням займається партнер фонду приватний підприємець Сергій Ткаченко із своєю бригадою. Хлопці – професіонали. Люди задоволені їх роботою.

Наразі перша партія віконних блоків, а це 193 конструкції, вже встановлені. Міський голова наголосив, що 25 січня представники благодійного фонду GEM обіцяють доставити наступну партію склопакетів. Вони одразу будуть розвезені по домоволодіннях і розпочнеться монтаж.

Вже багато першочергових робіт в Гречківці проведено. Бригада СКП «Комунальник» відновлює вуличне освітлення на вул. Лєвєнца.
25.01.2024 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter