Бондаренко: Відбулася онлайн-зустріч із керівництвом англійського міста Малмсбері

У Черкаській міській раді відбулася онлайн-зустріч із керівництвом англійського міста Малмсбері. У ній взяли участь Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, його перший заступник Сергій Тищенко, представники департаменту економіки та розвитку.
Бондаренко: Відбулася онлайн-зустріч із керівництвом англійського міста Малмсбері

Із мером Малмсбері Гевіном Грантом та іншими представниками тамтешньої місцевої влади обговорили питання налагодження співпраці між нашими містами.
Малмсбері — історичне невелике містечко на південному заході Англії (графство Вілтшир) на річці Ейвон. Прикметно, що наші нові англійські друзі не байдужі до подій, які відбуваються у нашій державі. Гевін Грант організував групу місцевих жителів «Малмсбері підтримує Україну», які провели низку громадських, культурних та релігійних заходів для українських гостей та їхніх британських приймаючих сімей. Проводили збір коштів, які були перераховані одному з медичних закладів Черкас, який опікується реабілітацією захисників.

«Ми не можемо бути з вами поруч, але ми з вами в думках. Ми підтримуємо вас у боротьбі за незалежність», - зазначив Гевін Грант.

Під час онлайн-зустрічі Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, що усі українці вдячні Великобританії за ту допомогу, яку вона надає нашому народу з початку повномасштабного вторгнення.

«Сьогодні Україна бореться за усю цивілізовану Європу. Сподіваюся, що дружні відносини між Черкасами та Малмсбері будуть плідними і корисними для наших міст і розвиватимуться і після нашої перемоги. Від імені черкаської громади щиро дякую усім міжнародним партнерам за підтримку. Вона дуже цінна для нас і надихає на подальшу боротьбу за Перемогу України і демократичних цінностей», - наголосив Анатолій Бондаренко.
25.01.2024 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter