На Монастирищині попрощалися з полеглим захисником Віталієм Болюком

На Монастирищині попрощалися з полеглим захисником Віталієм БолюкомНа Монастирищині в селі Степівка попрощалися з полеглим захисником України Віталієм Болюком.

Як інформують у Монастирищенській міській раді, 18 січня мешканці громади, встеливши дорогу квітами, ставши на коліна та схиливши голови, зустрічали «живим коридором» свого земляка, який залишив своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни.

Віталій Болюк народився 29 жовтня 1982 року в селі Княжа Криниця. Навчався у Княжекриницькій загальноосвітній школі. Після закінчення 9-ти класів поїхав здобувати професію механіка до міста Харкова. Отримавши диплом, влаштувався на роботу в Харківський ремонтно-механічний завод. Згодом, змінивши напрям своєї діяльності, став працювати вантажником у мережі супермаркетів «Сільпо».

В 2012 році Віталій повернувся на Монастирищину. У селі Степівка влаштувався на роботу у ФГ «Степівське» токарем-зварювальником.

21 листопада 2023 року Віталій приєднався до лав Збройних Сил України. Був гранатометником механізованого батальйону 31 окремої механізованої бригади.

12 січня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області наш Герой, солдат Віталій Болюк загинув.
19.01.2024 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter