ОВА: Відбулося засідання робочіої групи «Прозорість і підзвітність»

ОВА: Відбулося засідання робочіої групи «Прозорість і підзвітність»Як інформують у Черкаській ОВА, робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує діяти при Черкаській ОВА. Про результати моніторингу витрат бюджетних коштів на її черговому засіданні відзвітували керівники районів Черкащини.

Зокрема, представили результати роботи районних груп «Прозорість і підзвітність». Вони моніторять закупівлі розпорядників коштів на своєму рівні.

– Наша основна мета незмінна – контроль за пріоритетністю витрат бюджетних коштів, – відзначив заступник начальника ОВА, керівник робочої групи “Прозорість і підзвітність” Антон Царюк. – В умовах війни насамперед маємо спрямовувати ресурс на оборону, підтримку наших ЗСУ, цивільний захист, забезпечувати стабільне функціонування критичної інфраструктури. Також важливо підтримувати проекти освітньої галузі, охорони здоров’я та соціального захисту. Саме ці напрями мають бути першочерговими для розподілу витрат бюджетного ресурсу.

Моніторячи закупівлі, також беруть до уваги резонансні публікації у медіа щодо оголошених закупівель, а також взаємодіють із правоохоронними органами.

– За минулий рік ми вже маємо приклади, коли закупівлі були скасовані, – нагадав Антон Царюк. – Є випадки, коли далі справою займаються правоохоронці. Про результати будемо інформувати.
16.01.2024 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter