В Умані відбулася зустріч з родинами військовополонених представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

В Умані відбулася зустріч з родинами військовополонених представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Як інформують у міськраді Умані, Центральний регіональний центр Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими провів виїзну зустріч з родинами військовополонених та зниклих безвісти військовослужбовців у м. Умань.

Під час зустрічі обговорили низку важливих питань, що стосуються:

▪️обмінів та переговорного процесу;

▪️інформаційної гігієни;

▪️отримання посвідчень «безвісті зниклого» та переліку документів, які повинні мати родини Оборонців.

Також йшлось про комунікацію зі слідчими Національної поліції та військовими частинами, зокрема про отримання витягів з актів службового розслідування.

Окремо, представники Координаційного штабу надали родинам персональні консультації, а також встановили контакт для подальшого супроводу.

Якщо Ваш рідний у неволі, зник безвісти, або загинув — Ви маєте змогу звернутись за допомогою та персональним супроводом до Центрального регіонального центру Координаційного штабу за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна 15, або за телефоном 0800-200-606 (пн-пт)
16.01.2024 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter