Опитування в Катеринополі: 85,6 % жителів селища проти перейменування міста

Опитування в Катеринополі: 85,6 % жителів селища проти перейменування міста Як інформує на фб Катеринопільська територіальна громада, відбулося ІІ пленарне засідання чергової 37 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

Згідно порядку денного сесійного засідання першочергово голова робочої групи з організації проведення консультацій з громадськістю Ірина Міненко представила Звіт про результати проведення консультацій щодо перейменування смт Катеринопіль.

Зокрема, в опитуванні шляхом заповнення Анкети та електронному голосуванні всього взяли участь 1620 осіб, що складає 35 відсотків від кількості жителів смт Катеринопіль, яким виповнилося 18 років. Учасники консультацій з громадськістю найбільше підтримали:

- пропозицію «збереження існуючої назви смт Катеринопіль, не пов’язуючи її з ім’ям російської імператриці Катерини ІІ» - 1387 осіб або 85,6 відсотка;

- пропозицію нової назви “Калинопільˮ – 117 осіб або 7,2 відсотка.

Історична назва "Калниболота" набрала незначну кількість голосів підтримки - 14 осіб.

Документи про результати проведення консультацій з громадськістю щодо перейменування смт Катеринопіль селищна рада направить до Верховної Ради України для врахування під час розгляду цього питання.

Також, підтримуючи думку більшості громадян, депутати селищної ради схвалили звернення до Верховної Ради України, в якому просять з розумінням та повагою поставитись до позиції громадськості у вирішенні питання збереження існуючої назви смт Катеринопіль, не повʼязуючи її при цьому з російською імперською політикою.
15.01.2024 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter