Для Сил безпеки й оборони на Черкащині започатковано новий проект - контраварійне водіння

Як інформують у Черкаській ОВА, на Черкащині стартував новий проект – контраварійне водіння для Сил безпеки й оборони. Реалізує його Черкаська ОВА спільно з Центром безпечного водіння Pilot, Автомобільною Федерацією України.

Головна мета контраварійного водіння – не потрапляти в аварійні ситуації. Або ж уміти з них виходити з мінімальною шкодою. Кожна група має по 4-6 занять із інструкторами. Далі – здобуті знання передаватимуть у своїх колективах.


– Ясна річ, що для Перемоги нам потрібні якісне озброєння і техніка, – зауважив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Ще одна складова – якісна підготовка. І це стосується абсолютно всього. Ми з області регулярно спрямовуємо на передню лінію фронту автомобілі для наших оборонців. Там важлива кожна секунда для порятунку життів, вчасної евакуації, для успішного виконання завдань. Цей проект – якраз про відпрацювання потрібних навичок водіїв.

Засновник центру безпечного водіння Pilot Андрій Яроменко розповів, що першочергове завдання інструкторів – надати максимум практичних знань учасникам.

– Усе для того, щоб у разі конкретної ситуації водії могли швидко виконати роботу і 100% безаварійно, – пояснив він.

Заняття з контраварійного водіння сьогодні відвідує військовослужбовець Олександр. Розповідає, що хоч за кермом уже 18 років, проте знання, отримані на цьому курсі, надважливі.

– Тут вчать того, що не можна побачити в якомусь відео в інтернеті чи дізнатися у звичайній автошколі, – додав він. – Приміром, вправа, як виходити із заносу. Я це робив інакше, а хлопці пояснили, як правильно. Безцінний досвід!
10.01.2024 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter