Музично-театралізовану виставу «Різдвяна кантата» показали в Черкасах

Як інформують у ЧМР, в Черкасах відбулася музично-театралізована вистава «Різдвяна кантата».

Її показали в межах Всеукраїнського благодійного туру, який проводять БО «Благодійний фонд «Мрія!», ГО «Українська сімейна фундація» у співпраці з ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування» за участю волонтерів та студентів України.
Музично-театралізовану виставу «Різдвяна кантата» показали в Черкасах

Містяни могли подивитися історичну подію народження Ісуса Христа, долучитися до духовних цінностей і зробити пожертву на Збройні Сили України.
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко подякував організаторам благодійного туру, засновнику благодійного фонду «Мрія!» Рю Ийгю та всім волонтерам фонду, за допомогою яких цей захід відбувся у нашому місті, і які вже кілька років поспіль, попри війну, продовжують такі масштабні всеукраїнські заходи для духовного об’єднання людей.

«Я дякую організаторам, а також Збройним Силам України, завдяки співпраці з якими ми можемо бути зараз у цьому залі і переглядати чудову виставу. Ми повинні в першу чергу зараз об’єднуватися, спілкуватися, робити все можливе для нашої української перемоги», - звернувся до присутніх у залі міський голова.
Також Анатолій Бондаренко вручив грамоту Черкаської міської ради черкащанці Наталі Манжулі, яка грає у складі театральної трупи мюзиклу в багатьох країнах
25.12.2023 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter