У Черкасах попрощалися з полеглими захисниками України Василем Христюком та Олегом Заболотним

Як інформує на фб Анатолій Бондаренко, 22 грудня в Черкасах попрощалися з двома військовослужбовцями, які загинули, захищаючи нашу країну, наше майбутнє, нашу свободу та незалежність.
У Черкасах попрощалися з полеглими захисниками України Василем Христюком та Олегом Заболотним

Сержанту Христюку Василю Олександровичу був 51 рік…

Народився військовий в селі Ясенівка, що на Київщині. Закінчив Ясенівську сільську загальноосвітню школу. Навчався на електромонтажника в Рокитнянському професійно-технічному училищі. Проходив строкову службу, після якої працював на різних підприємствах міста.

Після початку повномасштабного вторгнення проходив військову службу на посаді водія-санітара медичного пункту механізованого батальйону. Вірний військовій присязі загинув у бою за нашу Батьківщину в Запорізькій області. Василь Олександрович пішов із життя в наслідок отримання несумісних із життям поранень під час мінометного обстрілу.

Серце солдата Заболотного Олега Леонідовича зупинилось у віці 49 років.

Олег Леонідович народився в с. Чорнорудка, Житомирської області. Навчався у ЗОШ №23 м. Черкаси. Після був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. Працював на Черкаській ТЕЦ, на посаді машиніста-обхідника котельного устаткування. Потім плиточником-облицювальником.

Військову службу проходив на посаді стрільця-зенітника відділення зенітного ракетного взводу механізованого батальйону. Загинув під час виконання бойового завдання.
22.12.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter