Ремонт приміщення майбутнього кризового центру триває в Черкасах

Ремонт приміщення майбутнього кризового центру триває в Черкасах Як інформують у ЧМР, Анатолій Бондаренко разом із заступницею міського голови Мариною Гаркавою проінспектував приміщення майбутнього кризового центру.

Приміщення планують відкрити улітку 2024 року.

Кризовий центр є спільним проектом територіальної громади Черкас та Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Він реалізується в рамках проєкту розбудови муніципальних систем «Міста і громади, вільні від домашнього насильства».

Для цього проєкту залучена державна дотація в розмірі 8,3 млн грн.

"Впевнений, що цей центр потрібен нашим громадянам. Він допоможе їм відновитися після пережитого стресу та знайти нову опору в житті. Дякую всім, хто долучається до створення цього центру. Разом ми зробимо наше місто ще більш безпечним та комфортним для кожної людини", - зазначає Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що в майбутньому тут будуть допомагати особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у тому числі серед внутрішньо переміщених осіб.Крім того, за проєктом будуть 2 спеціалізовані служби з протидії насильству: денний центр з кризовою кімнатою і притулок. В ньому зможуть проживати до півроку і отримувати необхідну соціально-психологічну допомогу близько 50 осіб.

Зараз у приміщенні тривають підготовчі роботи: вивезено близько 70 тонн будівельного сміття, зроблено повний демонтаж підлоги, на черзі армування та бетонування підлоги, проведення водовідведення та опалення.
21.12.2023 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter