Засідання "освітньої" депутатської комісії пройшло в Черкаській облраді

Засідання "освітньої" депутатської комісії пройшло в Черкаській облраді Обласні обранці розпочали підготовку до пленарного засідання сесії. За повідомленням ЧОР, триває робота в комісіях. Під час засідання "освітньої" депутати погодили низку проєктів рішень.

Зокрема, йдеться про придбання інтерактивного лазерного тренажерного комплексу для кафедри військової підготовки одного з університетів обласного центру. На разі, в закладі обладнують приміщення для цього устаткування.

Також погоджено внесення змін до програми розвитку спорту.

Документ доповнили новими заходами, які передбачають підтримку проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів загальної середньої освіти. Зміни необхідні для якісної підготовки спортивних заходів та формування ефективної моделі розвитку фізичної культури учнів.

Окрім цього, обговорили й основні аспекти й нової обласної програми „Реформування системи шкільного харчування на період до 2029 року“

За словами заступниці начальника управління освіти і науки ЧОДА Оксани Сімушіної, така програма діяла раніше і була досить ефективною. Та на сьогодні система шкільного харчування в області потребує вдосконалення. Фахівці прораховували різні варіанти, аби школярі мали якісні обіди і це вписувалося в обсяги бюджетних призначень.

Обласна програма "Реформування системи шкільного харчування на період до 2029 року" спрямована на забезпечення учнів якісним та безпечним харчуванням для покращення їхнього здоров'я та запобігання інфекційним хворобам. Програма розроблена відповідно до вимог законодавства та стандартів з безпеки та якості харчових продуктів.

Серед основних завдань - модернізація харчової інфраструктури, підвищення кваліфікації кухарів, формування навичок та культури здорового харчування серед учнів, впровадження лабораторного контролю безпечності та якості продуктів тощо.

З-поміж іншого, під час комісії депутати заслухали інформацію та підтримали проєкт рішення про програму соцекономрозвитку на наступний рік.
20.12.2023 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter