У Черкасах тривають передноворічні заходи для дітей полеглих воїнів, - ЧМР

Як інформують у ЧМР, Департамент соціальної політики Черкаської міської ради проводить низку заходів для дітей загиблих Захисників і Захисниць України.

У дратичному театрі Святий Миколай вручив діткам солодкі подарунки. Після для малечі показали виставу “Королева загублених ґудзиків“. Діти з великим захопленням спостерігали за виставою, сміялися і раділи разом з героями.
У Черкасах тривають передноворічні заходи для дітей полеглих воїнів, - ЧМР

“Ми віримо, що кожен має право на щасливе дитинство, попри обставини. І ми робимо все можливе, щоб зробити їхнє життя трохи яскравішим. Дякую усім, хто долучився до цієї благородної справи. Нехай кожна усмішка цих дітей буде нагадуванням про те, що вони не самі, і їхні батьки завжди будуть гордитися ними з небес,” - сказала заступниця міського голови Марина Гаркава.

Крім того, у кінотеатрі “Україна” для дітей загиблих Захисників та їх матерів відбувся безкоштовний показ українського історичного фільму "Довбуш".
Це лише один захід із серії заходів, які департамент соціальної політики організовує для дітей, які втратили своїх батьків-захисників. Їх поділили на вікові категорії, щоб всім було цікаво.

Почалося все з Резиденції Святого Миколая у Черкаському міському Палаці молоді. Там діти 7-11 років отримали подарунки, взяли участь у мініквестах на спритність і винахідливість, командних конкурсах. Під час майстер-класу виготовили різдвяні сувеніри, які взяли із собою на згадку.

Діти старше 12 років відвідали безплатну серію квестів у квест-парку. Поки вони розважалися, батьки могли отримати консультацію фахівців департаменту стосовно питань соціального захисту, перенавчання, працевлаштування тощо.

Всі дітки отримали солодкі подарунки від Святого Миколая та міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Окремо планується провести захід для діток і дружин безвісти зниклих захисників.
20.12.2023 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter