У Монастирищі відкито виставку фото жінок, які чекають з війни своїх чоловіків

У Монастирищі відкито виставку фото жінок, які чекають з війни своїх чоловіків Як інформують у міськраді Монастирища, у Монастирищенській публічній бібліотеці відкрили фотовиставку «За твоїм плечем». На ній показали світлини – дружин, дітей, сестер, матерів, рідних, які терпляче чекають повернення українських вояків додому. Чекання – непроста річ, яку важко уявити тим, хто не пережив це особисто. Тож рідні наших захисників погодилися на участь у фотопроєкті та відкрили завісу своєї Віри, Надії та Любові.

Проєкт ініційований та реалізований Монастирищенською міською радою спільно із місцевим фотохудожником Олександром Бончуком. Фотограф давно виношував ідею власної фотовиставки, але навіть не думав, що вона буде саме такою – трепетною, сповненою хвилювань, любові та надії.

Деякі родини знімалися із своїми захисниками, які на той момент перебували у відпустці, й це надало проєкту ще більшої символічності.

Окрім фотографій, представлених на виставці кожна із родин-учасників отримала ще фото з конвертом, щоб надістали його своєму найріднішому Захиснику.
07.12.2023 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter