У Великій Севастянівки на Христинівщині відкрито поліцейську станцію

У Великій Севастянівки на Христинівщині відкрито поліцейську станціюЯк інформують у міськраді Христинівки, у селі Велика Севастянівка відкрили ще одну поліцейську станцію.

Разом із станцією розпочав свою роботу і новопризначений поліцейський офіцер громади Сергій Перепелиця. Правоохоронець буде піклуватися безпекою громадян у Великосевастянівському, Сичівському, Шукайводському та Івангородському старостинських округах Христинівської МТГ.

На відкритті станції були присутні міський голова Микола Наконечний, перший заступник міського голови Володимир Валюк, заступник начальника з превентивної діяльності Уманського районного управління поліції Василь Козиненко та представники місцевого самоврядування.

Поліцейські станції дозволяють офіцерам, які закріплені за громадою, бути у максимальній наближеності до людей та не долати кілометри, щоб прибути на виклик або прийом громадян.

Дані осередки безпеки відкриваються у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», що допомагає втілювати пріоритетний принцип діяльності Національної поліції – «Сommunity policing»
06.12.2023 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter