До 22 грудня в Черкаській області триватиме операція "Мігрант"

До 22 грудня в Черкаській області триватиме операція "Мігрант" Як інформують у ГУНП у Черкаській області, в Черкасах правоохоронці та міграційники провели координаційну нараду щодо проведення операції “Мігрант”.

Нараду провели з метою координації дій під час виявлення осіб, що перебувають в Україні нелегально. Учасники визначили та розподілили сили й засоби, які залучатимуть до проведення заходів у межах закріплених ділянок відповідальності.

Сьогодні в Управлінні ДМС у Черкаській області провели координаційну нараду щодо проведення операції “Мігрант”. У ній брали участь представники силового блоку: Головне управління Національної поліції в Черкаській області, Управління Служби безпеки та Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області, а також Управління патрульної поліції.

На нараді розглянули питання щодо проведення практичного етапу загальнодержавних профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Правоохоронці та міграційники обговорили план спільних дій і заходів щодо виявлення іноземців-правопорушників та притягнення їх до відповідальності.

Також поінформували, що наразі цільові профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері розпочалися четвертого грудня й триватимуть до 22 грудня.
06.12.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter