"Геройське" мовчання Тулуба й прісних щодо ДТП з Березою триває 11 добу...

"Геройське" мовчання Тулуба й прісних щодо ДТП з Березою триває 11 добу...11 днів Тулуб, Рябцев, Дем`яненко та Дерновий граються в мовчанку стосовно ДТП, скоєного директором Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики Черкаської ОДА Вадимом Березою. У ЗМІ просочилися вже всі подробиці ДТП: водій напідпитку збив жінку насмерть на пішохідному переході на Смілянській, втік з місця пригоди. Загинула 32-річна жінка. ДАІ оголосила операцію «Перехоплення» та затримала втікача на Чорновола (Енгельса).
Максимум, що змогли зробити для соратника черкаського губернатора – заявити, що він був "тверезим" (згідно офіційного повідомлення Черкаської міліції про обставини ДТП у ніч проти 2 червня).
Лицемірство та блюзнірство Сергія Борисовича Тулуба, Сергія Віталійовича Рябцева, Геннадія Олександровича Дем`яненка та Валерія Володимировича Дернового, проявлені в «справі Берези», свідчить про те, що вони до кінця триматимуть оборону навколо основного постулату команди Януковича : своїм – все, ворогам – закон...
12.06.2013 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter