У Черкасах збільшено розмір грошової допомоги для лікування поранених воїнів

У Черкасах збільшено розмір грошової допомоги для лікування поранених воїнів Як інформують у ЧМР, відбулося засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули близько 60 питань з життєдіяльності міста.

Головними питаннями для залишається підтримка наших військових та їх сімей, а також соціальні програми для тих, хто найбільше потребує підтримки.
Тож ухвалили зміни до Комплексної програми підтримки захисників - збільшується грошова допомога для оздоровлення поранених учасників оборони України. Вони отримуватимуть по 10 тис.грн., замість 5 тис.грн., а у разі стаціонарного лікування більше 30 календарних днів – по 30 тис. грн. замість 10 тисяч, як це було раніше.

Також планується надавати щорічну грошову винагороду до Дня захисників і захисниць України учасникам оборони України. Крім того за кошти бюджету оплачуватимуть не лише поховання, а й кремацію загиблих захисників.

Серед важливого - з 1 січня 2024 року поновлюється безкоштовне харчування учнів 1 - 4 класів. Для цього внесли зміни до програми «Про затвердження Програми організації харчування у закладах загальної середньої освіти”.

Переглянули можливість отримання одноразово грошової допомоги 25 тис. грн при народженні дитини , в тому числі й для людей, які не зареєстровані у Черкасах, але протягом 5 років тут проживають і працюють - внесено зміни до Програми « Про затвердження одноразової грошової допомоги при народженні сім‘ям, діти у яких народилися з 01. 01. 2023 у м. Черкаси».

Підтримали збільшення фінансування Програми підтримки Збройних сил України на 2022-2023 роки на 150 млн грн. Далі – слово за депутатами.
22.11.2023 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter