Придніпровський суд залишив Одарича на свободі

Придніпровський суд залишив Одарича на свободіСергія Одарича не взяли під домашній арешт. Про це інформують у прес-службі ПВД. Попри прокурорське прохання, із нього взяли зобов'язання з'являтися на першу вимогу слідчого по цій справі. Таке рішення ухвалив вчора Придніпровський райсуд Черкас.
Зробити з відстороненого міського голови арештанта клопотала обласна прокуратура. Там Сергію Одаричу закидають протиправні дії, якими він нібито завдав бюджету збитків у понад півмільйона гривень. Йдеться про справу шестирічної давнини. Стосується вона звільнення кількох посадовців міськвиконкому.
Суд дослухався до доводів захисту Сергія Одарича і вирішив не обмежувати права його пересування. Адвокатам вдалося довести, що відсутні будь-які підстави. Суддя прийняв рішення про те, що вистачить особистого зобов'язання з'являтися на перший виклик слідчого щодо справи.
– Я ніколи й не уникав спілкування зі слідчими, бо я, як і моя команда зацікавлені у встановленні істини та прийнятті справедливого рішення у цій справі, – сказав Сергій Одарич.
12.06.2013 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter