Друга група школярів розпочала стажування в міській раді Черкас

За інформацією Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, друга зміна активної черкаських школярів розпочала своє стажування в міській раді🖊

Нещодавно перший потік креативної та прогресивної молоді завершили своє стажування в органах місцевого самоврядування. Вчора ще 122 учні зустрілися з керівниками підрозділів Черкаської міської ради, щоб узгодити аспекти свого двотижневого стажування.
Друга група школярів розпочала стажування в міській раді Черкас

Крім того, діти мали можливість безпосередньо поспілкуватися із міським головою Анатолій Бондаренко та поставити йому всі запитання, які на сьогоднішній день їх найбільше турбують.

Нагадаємо, що у цьому навчальному році 270 учнів закладів загальної середньої освіти міста виявили бажання постажуватися в 10 департаментах Черкаської міської ради. З них найбільша кількість учнів обрали для стажування департамент освіти та гуманітарної політики, департамент управління справами та юридичного забезпечення, департамент охорони здоров'я та медичних послуг, департамент економіки та розвитку, а також департамент архітектури та містобудування.

«В минулому навчальному році ми відновили традицію стажування в органах місцевого самоврядування. А вже цього року ми бачимо наскільки ця ідея сподобалась нашим дітям, адже охочих цього разу виявилось майже вдвічі більше. Приємно, що черкаська молодь прагне переймати робочий досвід та дізнаватись, як власне функціонує місто зсередини», - зазначила Анастасія Чубіна.
22.11.2023 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter