Прозріння Євмини: Будиночки на "Яблуневому" - то не соціальне житло. Продати й негайно!

Прозріння Євмини: Будиночки на "Яблуневому" - то не соціальне житло. Продати й негайно!Кілька будиночків, які свого часу зводили у мікрорайоні «Яблуневий» як «соціальне житло», що активно популяризувала колишня влада Черкас, – таким насправді не є. Оскільки нинішня вартість одного квадратного метра такого житла становить приблизно 5600-5800 гривень, що аж ніяк не є соціальною. Такої думки дотримується заступник міського голови Борис Євмина, повідомляють у прес-службі Черкаського МВК. Натомість пропонує розглянути альтернативні проекти зі зведення більш економічно привабливого житла. Зокрема, із залученням державних та місцевих програм кредитування житла для населення.

Заступник міського голови Борис Євмина зазначає, що як можливий варіант соціального житла слід розглядати багатоповерхівку по вул. Якубовського, 17, яка досі стоїть недобудованою.

- У цьому будинку квартири спроектовані відносно невеликої площі. Як правило, це – одно- та двокімнатні. Тривалий час ця багатоповерхівка стоїть у «замороженому» стані. Проте, на мій погляд, потрібно знайти кошти і добудувати цей будинок, аби там жили люди, – наголосив Борис Григорович.

За його словами, по цьому будинку подані пропозиції на залучення державного фінансування. Також не виключаються варіанти пошуку інвесторів. Крім цього, зараз розглядається варіант пільгового державного кредитування. Зокрема, днями з цього приводу відбулась нарада за участю директора Черкаського регіонального управління «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Олександра Паливоди.

- Зрозуміло, що вирішення цього питання – процес не одного дня. Але ми вже розпочали працювати над створенням передумов, щоб за рік-два здати будинок по вул. Якубовського,17 в експлуатацію, – наголосив Борис Григорович.

Також відзначив, що нині як альтернатива будиночкам у мікрорайоні «Яблуневий» розглядаються проекти зведення в цьому ж районі економічного житла з дерева, цегли, а також – легких будівельних конструкцій, вартість якого буде нижчою від загальноринкової.

- Ті будинки, що будувались у мікрорайоні «Яблуневий» як соціальне житло необхідно продати, щоб там жили люди. А не так, щоб вони роками пустували, як це є зараз, – акцентував Борис Євмина.
11.06.2013 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter