Міноборони підписало новий договір в рамках проекту рекрутингу до ЗСУ

Міноборони підписало новий договір в рамках проекту рекрутингу до ЗСУМіністерство оборони продовжує проєкт з рекрутингу до ЗСУ

Заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова і співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно підписали угоду про співпрацю в рамках проєкту “рекрутинг”.

«Система сучасного підбору кадрів для Збройних Сил України має запрацювати якнайшвидше. Адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть. Рекрутингова компанія надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно», — зазначила Наталія Калмикова.

Артур Міхно зі свого боку зауважив, що його компанія готова запропонувати послуги для системного підходу щодо залучення військовозобов’язаних до лав Збройних Сил.

«Сьогодні ЗСУ потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники. Ми хочемо надати можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті. Ця співпраця зробить наше військо набагато ефективнішим», — сказав керівник Work.ua.

Це вже друга рекрутингова компанія, з якою Міноборони уклало угоду. Також Міністерство продовжує перемовини з низкою інших учасників ринку працевлаштування.
20.11.2023 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter