У Черкасах просто неба відбувся безкоштовний майстер-клас бальної та сучасної руханки «Зігрій серце»

У Черкасах просто неба відбувся безкоштовний майстер-клас бальної та сучасної руханки «Зігрій серце»Як інформують у ЧМР, у Черкасах відбувся безкоштовний майстер-клас бальної та сучасної руханки «Зігрій серце». Ініціювала його заступниця міського голови Черкас, кураторка соціальної галузі Марина Гаркава. Втілив ідею Територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси за підтримки Департамент соціальної політики Черкаської міської ради. Реалізували майстер-клас у рамках проекту «Інтеграційний хаб «Черкаси – твоє місто».

На майданчику просто неба зібралися понад півсотні черкасців та внутрішньо переміщених осіб. Під керівництвом тренерів гуртків Територіального центру Ірини Кирилової та Валентини Мордвіної вони могли спробувати себе в різних стилях руханки (танцювальна аеробіка, українське кантрі), зарядитися оптимізмом, познайомитися з новими людьми.

«Я сама двічі переміщена особа, тож знаю, наскільки потрібно адаптуватися на новому місці. І такі заходи в цьому допомагають. Тож чекаємо всіх охочих на наші майстер-класи і на заняття в більш як 20 гуртках Територіального центру», – говорить Валентина Мордвіна.

Гостинну й затишну атмосферу допомогло підтримати ДНЗ "Черкаське вище професійне училище", яке підготувало для всіх присутніх смаколики та гарячі напої.
«Ми з чоловіком приїхали в Черкаси з Маріуполя, і постійно намагаємося брати участь у різних заходах, які відбуваються в місті. Це допомагає нам психологічно, відволікає від поганих думок. Дякуємо організаторам за таку чудову позитивну ініціативу», – розповідає 77-річна пані Маріоніла.

«Прийшли, бо любимо рух, спілкування, цікаво пізнавати нове, бачити красу, природу і людей. Байдуже, що холодно, зате весело і на свіжому повітрі, це корисно для здоров’я. Ми зігрілися, рухаючись гуртом, і випили гарячого чаю»,– поділилася враженнями учасниця заходу пані Ніна.

Зважаючи на позитивні відгуки, організатори планують проводити такі майстер-класи двічі на місяць за сприятливих погодніх умов.
20.11.2023 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter