1-м заступником прокурора Черкаської області призначено Ярослава Голинського

Керівник Черкаської обласної прокуратури Катерина Шевцова сьогодні, 17 листопада 2023 року, офіційно представила колективу першого заступника керівника – Голинського Ярослава Олеговича.

Очільниця обласної прокуратури зазначила, що новопризначений перший заступник керівника в органах прокуратури працює понад 16 років на посадах різного рівня, має достатній досвід роботи на керівних посадах, очолював прокуратуру Полтавської області, досвідчений та кваліфікований.

Вона побажала плідної та ефективної роботи, досягнення високих результатів у виконанні поставлених завдань.

Ярослав Голинський висловив слова вдячності за довіру та сподівання на плідну співпрацю з колективом.

Довідково: Ярослав Голинський, 1985 року народження. У 2007 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка. Того ж року розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури на посаді помічника прокурора Подільського району м. Києва.

Обіймав керівні посади у Волинській та Київській обласних прокуратурах. Очолював прокуратуру Полтавської області.

До призначення працював прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, що поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим та місто Севастополь прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
17.11.2023 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter