Комісія облради проголосувала за присвоєння Черкаському центру туризму, краєзнавства і екскурсій імені Павла Наконечного

Комісія облради проголосувала за присвоєння Черкаському центру туризму, краєзнавства і екскурсій імені Павла Наконечного Як інформують у Черкаській облраді, члени постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики розглянули низку проєктів рішень та делегували їх на розгляд сесії.

Зокрема, призначення претендентів на посади директорів комунальних закладів, які попередньо перемогли в конкурсних відборах.

Йдеться про призначення Людмили Давиденко на посаду директора КЗ "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми", Юлії Кріт - на посаду директора Черкаського обласного центру туризму і екскурсій учнівської молоді, Валентини Ніколенко - на посаду гендиректора Черкаського обласного комунального підприємства "Фармація" та Наталії Масенко - на посаду директора КЗ "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи".

Підтримано і внесення змін до складу наглядових рад закладів фахової передвищої освіти спільної власності громад області у зв'язку зі звільненням чинних членів ради із займаних посад.

Необхідну кількість голосів набрало й рішення щодо списання неліквідного майна.

Окрім цього, комісія підтримала передачу майна КУ Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи до КП "Управління
по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності». Наступним питанням комісія погодила пропозицію передачі ЦМК бюро судмедекспертизи у власність держави. Цей проєкт рішення підготований на підставі відповідного звернення Міністерства охорони здоров’я України у зв'язку з реформуванням Служби.

Під час засідання комісія також погодила внесення змін до термінів подання фінансової звітності для комунальних підприємств.

Також необхідну кількість голосів набрав і проєкт рішення про надання дозволу Готельному комплексу "Дніпро" на отримання кредитного ліміту в розмірі 300 тис. грн. Кошти потрібні підприємству, аби в міжсезонний період вчасно виплачувати працівникам заробітну плату та розраховуватися за енергоносії. У 2019-2020 роках обласна рада надавала Підприємству такий дозвіл. За час дії рішення Підприємство виконувало взяті зобов’язання.

З поміж іншого, комісія підтримала присвоєння імені Павла Наконечного Черкаському обласному центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради та розглянула й підтримала внесення змін до програми Територіальної оборони.
16.11.2023 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter