Бійці бригади "Лють" завершили первинну професійну підготовку в Черкасах

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, в Черкасах бійці бригади "Лють" завершили первинну професійну підготовку.

Це майбутні штурмовики воєнізованого підрозділу поліції нового зразка “Лють”. Серед них представники різних професій, але об’єднанні одним бажанням – захистити країну від ворога та від його наступу.

Як правильно використовувати зброю, стріляти та надавати домедичну допомогу новобранців навчали досвідчені інструктори ГУНП в Черкаській області. Під наглядом інструкторів бійці виконували вправи з різним навантаженням. Особливу увагу приділяли вогневій підготовці – те, з чим має впоратися кожен правоохоронець. Наразі бійці успішно закінчили первинну професійну підготовку. З нагоди випуску захисників вітав заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Олексій Бущук.

«Ставши до лав поліцейської штурмової бригади, ви взяли на себе велику відповідальність за безпеку, життя і здоров‘я людей, які вас оточують. Це один із найбільш відповідальних кроків на тому непростому професійному шляху, який ви обрали», – зазначив Олексій Бущук.

І хоча бойового досвіду у багатьох добровольців немає, але усі слухачі наполегливо йшли до своєї мети та навчалися, аби дати доброго прочухана ворогам. Тож бійці не шкодували ні сил, ні часу на навчання.
16.11.2023 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter