У Смілі проходив грантово-інвестиційний форум

У Смілі проходив грантово-інвестиційний форум Як інформують у міськраді Сміли, в місті відбувся грантово-інвестиційний форум.

Проєкт, у рамках якого відбувся форум, реалізує управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради у співпраці з ГО Ресурсний центр АНГО.

Форум був спрямований надати новий імпульс в діяльності малого та середнього бізнесу для громад в Тясминському регіоні. Зокрема учасникам були презентовані грантові можливості.

Водночас, на форумі було представлено концепцію туристично-оздоровчого кластеру «Тясминський півострів», яку розробили під час реалізації цього проєкту. Підприємцям та гостям форуму було запропоновано підписати меморандум про співпрацю. Основна суть цього документу— розвиток оздоровчо–туристичного кластеру, в який і планують задіяти підприємців Тясминських громад.

Сам форум проходив у форматі презентаційної платформи за участю успішних підприємців Тясминської громади, які ділились досвідом та лайфхаками ведення бізнесу. У форумі взяли участь більше 120 представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій, освітніх інституцій, державних органів влади та преси.

Цей захід відбувся у межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва.
13.11.2023 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter