У середмісті Черкас з'явилася нова Стела Пам'яті на честь героїв російсько-української війни

У середмісті Черкас з'явилася нова Стела Пам'яті на честь героїв російсько-української війни Нова Стела Пам’яті з іменами загиблих Героїв, які віддали найдорожче за нашу свободу — життя, з’явилась у середмісті Черкас. Як інформують у ЧМР, меморіал зробили без залучення бюджетних коштів. Учні професійно-технічних навчальних закладів, комунальні підприємства Черкас своїми руками реконструювали та облагородили територію.

Освячення стели провів отець Володимир, який закликав об’єднуватись проти спільного ворога, “полеглі воїни боролися не для розбрату, а для об’єднання всіх нас. Ми повинні згуртуватись, як ми це зробили 24 лютого!”

Поряд з меморіалом родичі загиблих військових та міська влада заклали майбутній парк пам'яті, висадили 150 завжди зелених туй, як символ вічного життя.

“Пам’ять повинна жити вічно, поки Герої дивляться на нас з небес. Хочеться, щоб у цьому затишному сквері лунав дитячий сміх. Тому що наші Герої поклали життя заради майбутнього маленьких українців. Ми зобов’язані поставити їх на ноги та навчити любити Батьківщину!” - сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

Очільник обласного центру подякував всім, хто долучився до реконструкції та встановлення стел памяті (першу встановили раніше на площі Слави). Він вручив грамоту виконавчого комітету заступниці міського голови Марині Гаркавій за оперативну та якісну організацію роботи.

Сестра загиблого Героя України Михайла Чабаненка Інна Шкляр висловила щиру подяку всім, хто працював над цим проєктом та допоміг втілити його в життя. З її слів, “кожен містянин має бачити, має знати обличчя військових та пам’ятати їхній подвиг. Адже кожен з них – це історія, трагедія, душа… Хотіла б, щоб жителі міста бачили цих людей, завдяки яким ми зустрічаємо ранки, працюємо, живемо.”
10.11.2023 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter