КП "Уманьводоканал" отримає 125 665 євро від словацької агенції з міжнародного співробітництва та розвитку на нове обладнання

КП "Уманьводоканал" отримає 125 665 євро від словацької агенції з міжнародного співробітництва та розвитку на нове обладнання За інформацією Уманської міськради, КП "Уманьводоканал" отримає нове технологічне обладнання для оновлення водогосподарської інфраструктури завдяки перемозі проєкту в конкурсі від словацької агенції з міжнародного співробітництва та розвитку (SlovakAid).

В рамках проєкту «Реконструкція каналізаційних насосних станцій в місті Умань» передбачено встановлення технологічного обладнання в каналізаційних насосних станціях в результаті чого споживання електроенергії зменшиться на 30-40%. Встановлення інтелектуальних автоматичних насосів зменшить експлуатаційні витрати, пов’язані з частими ремонтами та засміченням системи, а також зменшить витрати на оплату праці. За рахунок підвищення продуктивності обладнання з одночасним зменшенням споживаної потужності насосів підприємство зможе використовувати значно менш енергоємні генератори у разі відключень електроенергії.

Міський голова Ірина Плетньова, Олег Ганіч, перший заступник міського голови, Сергій Терещук, директор КП «Уманьводоканал», Михайло Чемерис, головний інженер КП «Уманьводоканал» та партнери реалізації проекту: Jan Pavlik, директор проєктної організації E-SOL, s.r.o. (керівник проєкту); Pitlovic Matej, експерт-технолог LK Pumpservice, s.r.o.; Vladimir Kravec, експерт проєктної організації E-SOL, s.r.o.; Олег Тупіцин, директор ТОВ «ТК «Грандіс» (партнер проєкту); Наталія Матковська, Senior Partner, Blue Yellow Consulting, LLC (експерт проєкту) провели зустріч, обговорили особливості та етапи реалізації проєкту. Також керівний склад КП «Уманьводоканал» разом з партнерами оглянули обʼєкти, що підлягають модернізації.

«Щоденно працюємо задля осучаснення нашої громади та докладаємо максимум зусиль для розвитку Умані», - прокоментувала міський голова Ірина Плетньова.

Проєкт реалізується завдяки гранту від Словацької Агенції з міжнародного розвитку (Slovak Aid) за ініціативи та під керівництвом словацької компанії ESOL s.r.o. за підтримки Асоціації Водоканалів України. Партнер проєкту в Україні – Водоканал міста Умань та ТОВ «ТК «Грандіс».

Загальний бюджет проєкту: 125 665 євро.

Строк реалізації: 1 жовтня 2023 року – 31 жовтня 2024 року.
08.11.2023 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter