Прокурором Черкаської області призначено Катерину Шевцову

Прокурором Черкаської області призначено Катерину Шевцову Як інформують у Черкаській обласній прокуратурі, заступниця Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Черкаської обласної прокуратури нового керівника – Катерину Шевцову.

Заступниця Генпрокурора зазначила, що Катерина Щевцова майже 20 років працює в органах прокуратури та висловила впевненість, що її досвід і професіоналізм лише посилять роботу прокуратури регіону.

«Прокурори у воюючій країні мають діяти принципово, своєчасно та злагоджено. Це про абсолютну справедливість, яку має відчувати кожна людина та держава в цілому», – зазначила заступниця Генпрокурора.

Вікторія Літвінова акцентувала увагу на ефективному забезпеченні реалізації конституційних функцій прокуратури під час протистояння агресору.

«Маємо пліч-о-пліч з органами правопорядку давати відсіч усім злочинним посяганням. Першочергове завдання – збір та фіксація доказів воєнних злочинів держави-агресора, викриття зрадників і колаборантів. Також необхідно зосередити зусилля на боротьбі з організованою злочинністю, запобіганні злочинам в бюджетній сфері та пов’язаним з розкраданням гуманітарної допомоги», – додала вона.

Катерина Шевцова подякувала за довіру та запевнила, що забезпечить злагоджену роботу всіх правоохоронних органів для виконання поставлених перед Черкащиною завдань та досягнення результатів.

Довідково: Катерина Шевцова 1982 року народження. Випускниця Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2004 року, понад 8 років – на керівних посадах. До призначення була заступником керівника Вінницької обласної прокуратури.
31.10.2023 20:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter