Радуцький на 7 небі: бюджетні гроші з одаричевої "забавки" Хрещатику кинуть у чорну діру його парків

Радуцький на 7 небі: бюджетні гроші з одаричевої "забавки" Хрещатику кинуть у чорну діру його парків Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, виконавчий комітет вніс зміни до проекту рішення про міський бюджет на 2013 рік.
Остаточно його затвердять депутати міської ради на засіданні сесії, яке заплановано на 13 червня. Серед основних змін: збільшення коштів на поточний ремонт доріг та закладення коштів на придбання колеса огляду для парку.
Близько 2 мільйонів гривень перерозподілили із міських програм, дорожнього фонду та економії по галузі житлово-комунального на поточний ремонт доріг у Черкасах. Це додаткова сума на ямковий ремонт. Нині у міському бюджеті закладено більше 5 мільйонів гривень на ці роботи. Організації-переможці тендерів уже асфальтують міські шляхи.
Також члени виконкому віднайшли 1,5 мільйони гривень на придбання колеса огляду та 250 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту літнього театру у парку 50-річчя. Ці кошти - за рахунок зменшення видатків на реконструкцію вулиці Хрещатик. Як зазначає директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький, у літньому театру парку проводиться багато концертів, міжнародні фестивалі, і просто соромно вже туди запрошувати гостей, адже він потребує капітального ремонту.
07.06.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter