ОВА: Черкаська область повністю готова до старту опалювального сезону

ОВА: Черкаська область повністю готова до старту опалювального сезону  Черкаська область повністю готова до старту цьогорічного опалювального сезону. Як інформують у Черкаській ОВА, в населених пунктах Черкащини поступово запускають котельні та подають тепло в оселі. Відточкували питання готовності до осінньо-зимового періоду в усіх районах регіону на підсумкових нарадах під головуванням заступника очільника області Антона Царюка.

– Підготовчий період до опалювального сезону 2023-2024 років уже завершено та, відповідно до температурних показників повітря, розпочато опалювальний сезон, – відзначив заступник. – Першочергово розпочали підключення закладів соціальної сфери, зокрема лікарні, садочки, школи, потім населення. Уже подають тепло в Черкасах, Каневі, Корсунь-Шевченківському, Звенигородці, Монастирищі, Жашкові, Христинівці, Драбові. Частково запущені котельні Умані та Золотоноші.

Пуск котелень продовжується, щодня підключають заклади соціальної сфери та житлові будинки.

Кожен керівник району відзвітував про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону. Також обговорили готовність до швидкого реагування на всі виклики, зумовлені військовим часом.
20.10.2023 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter