У Черкасах попрощалися із загиблим захисником України Олександром Кукушкіним

У Черкасах попрощалися із загиблим захисником України Олександром Кукушкіним Як інформують у ЧМР, у Черкасах попрощалися із загиблим захисником Олександром Кукушкіним. Йому було 43 роки…

Олександр Миколайович народився у Черкасах, навчався у школі №8. Після її закінчення навчався у середньому закладі. Строкову військову службу проходив у лавах славетної 95 бригади ДШВ. Після служби і до повномасштабного вторгнення постійно працював в охоронній структурі.

Олександр Кукушкін був членом ГО «Спілка ветеранів ДШВ і військ спецпризначення». Був активним учасником проєкту «Будинок ветеранів».

На початку повномасштабного вторгнення став до лав добровольчого формування територіальної громади, брав участь в підготовці до оборони рідного міста Черкаси. У квітні 2022 року пішов служити у ЗСУ (Сили спеціальних операцій). Брав участь у бойових діях на сході України, в лютому 2023 року при виконанні бойового завдання отримав тяжке поранення, після лікування і реабілітації знову повернувся в стрій.

На жаль, відважний сержант, командир відділення – командир машини 3 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу загинув на Харківщині.
16.10.2023 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter