У центрі Черкас для учнівської молоді влаштували івент "Стежка ментального здоров'я"

Просто та інтерактивно. В області популяризують прості техніки психологічної самодопомоги. Як інформують у Черкаській ОВА, для учнівства Черкас влаштували івент “Стежкка ментального здоров’я”.Захід приурочили до Дня ментально здоров’я, який світова спільнота відзначає 10 жовтня. Активності відбуваються у межах комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Для усіх охочих провели коротке анкетування про їхній психологічний стан, ознайомили з техніками самодопомоги та організували освітні інтерактиви.

– Не лише для нас, але і для всього світу наші люди – це приклад незламності та оптимізму, – зауважила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – Втім кожен з нас потребує піклування та підтримки задля збереження психологічної стійкості. За оцінками фахівців, більшість людей, а це близько 80%, можуть самостійно позбутися тривожних розладів та проявів стресу, якщо опанують навички самодопомоги. Саме тому важливо популяризувати та поширювати ці знання доступно і вчасно.

Долучилися до заходу урядові та громадські організації. Зокрема Товариство Червоного Хреста у Черкаській області, ГО «Рефектіо», ГО «Табір Максимум», обласна служба зайнятості, обласне управління освіти і науки, охорони здоров’я ОДА та Центр контролю та профілактики хвороб, всі, хто бажав мав можливість отримати консультацію лікаря-психолога
11.10.2023 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter