ОВА: Черкаська область технічно готова до опалювального сезону 2023-24

Черкащина технічно готова до осінньо-зимового опалювального періоду 2023-2024 року. Кожна громада та місцеві підприємства галузі мають затверджені плани дій на випадок надзвичайних ситуацій. Як інформують у Черкаській ОВА, про рівень готовності області до опалювального сезону розповів заступник голови ОДА Антон Царюк на обласному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
ОВА: Черкаська область технічно готова до опалювального сезону 2023-24

Фахівці перевірили рівень готовності до старту опалювального сезону на підприємствах теплоенергетики та водопостачання. Водночас таку ж перевірку здійснили у багатоквартирних будинках та об’єктах бюджетної сфери.

– З урахуванням ризиків, які виникають в умовах військового стану, основну увагу при підготовці до опалювального сезону приділяли захисту об’єктів критичної інфраструктури та їхньому забезпеченню джерелами резервного живлення, паливом, – відзначив Антон Царюк. – Минулого сезону ми стикалися з безліччю викликів: робота підприємств критичної інфраструктури за графіками аварійних, погодинних відключень. Враховували все це в підготовці до початку цьогорічного опалювального сезону.

Усі служби працюють в режимі 24/7. Аварійні бригади готові до термінового реагування. Проведені навчання по лінії цивільного захисту та ДСНС.

– Наші підприємства тепло- та водопостачання, об’єкти соціальної сфери забезпечено генераторами різної потужності, – додав заступник. – У цьому нам допомагали наші міжнародні партнери, бізнес, міста-побратими, закуповували коштом місцевих бюджетів, отримували від профільного міністерства. Однак потреба ще досі залишається, особливо по підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства.
09.10.2023 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter