Міськрада: У Черкасах триває заміна вікон, пошкоджених через падіння уламків ракети в центрі міста

Міськрада: У Черкасах триває заміна вікон, пошкоджених через падіння уламків ракети в центрі міста Як інформують у ЧМР, міська влада сприяє черкасцям, чиї домівки постраждали внаслідок ворожого ракетного удару 21 вересня. Їм допомагають із заміною пошкоджених вікон. Перші кількадесят вікон, які виготовили спеціально для цих потреб, вже почали встановлювати у оселях людей.

«Була досягнута домовленість із одним виробником металопластикових вікон, що він максимально швидко виготовить продукцію і її можна буде купити за ціною нижчою від ринкової. Це якісні енергозберігаючі двохкамерні склопакети. Декому з громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, вони пішли назустріч і вже встановлюють вікна, а люди з ними розрахуються вже після отримання відшкодування з міського бюджету. Проте наголошую: постраждалі черкасці можуть обрати для себе будь-якого виробника вікон, а потім звернутися до департаменту соціальної політики за отриманням грошової виплати», - розповів в.о.директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук.

За його словами, від постраждалих необхідно 2 заяви. Перша – на обстеження житла подається до департаменту ЖКК (вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 512, тел. 36 11 35). Друга – на відшкодування збитків, подається до департаменту соціальної політики (бул.Шевченка,307 к. 401, 4 поверх).

«Наразі комісією встановлено, що заміни потребують вже близько 500 вікон, у тому числі майже 50 – у приватних домоволодіннях. Прошу громадян не зволікати і подавати свої заяви до міської ради», - зауважує перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Допомогу буде надано в розмірі, який визначить комісія. Виплати проводять з розрахунку 3 700 гривень за 1 квадратний метр пошкодженого вікна.
06.10.2023 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter