У Черкасах попрощалися з полеглими захисниками України Віктором Алексеєнком та Ігорем Куцовським

У Черкасах попрощалися з полеглими захисниками України Віктором Алексеєнком та Ігорем Куцовським Як інформують у ЧМР, у Черкасах попрощалися із воїнами Віктором Алексєєнком та Ігорем Куцовським.

Віктору Івановичу було 49 років. Він народився у Черкасах, тут закінчив школу №2. Працював на різних посадах на підприємствах міста.

На початку літа 2023 року Віктора Алексєєнка призвали до лав ЗСУ. Він проходив військову службу у одній з військових частин на посаді водія механізованого батальйону. Віктор Іванович поліг під час виконання службових обов’язків. Він загинув внаслідок стрілецького обстрілу у Донецькій області.

49-річний Ігор Куцовський народився у Смілі. Закінчив школу №17 та Харківський авіаційний інститут за спеціальністю «теплофізик».

У травні 2023 року Ігоря Віталійовича мобілізували до української армії. Він служив навідником механізованого відділення. Ігор Куцовський загинув на Донеччині під час бойового завдання. Він отримав поранення, не сумісне з життям, захищаючи Батьківщину від загарбників.

Вічна слава полеглим Героям і усім захисникам, які метр за метром відвойовують українську землю в окупантів.
04.10.2023 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter