У День туризму в Черкаській ОВА вручили подяки провідним представникам галузі

У День туризму в Черкаській ОВА вручили подяки провідним представникам галузі Як інформують у Черкаській ОВА, в День туризму заступник очільника області Олександр Турченяк зустрівся з фахівцями цієї сфери. Говорили про розвиток туризму в умовах війни, про те, як вибудовують маршрути подорожей саме зараз, про «місця сили» Черкащини, які варті ще більшої уваги.

Принагідно від імені навальника ОВА Олександр Турченяк вручив подяки Валентині Височин, Юлії Мисан, Лесі Островській та Миколі Якименку.

– Сьогодні мав приємність вітати тих, хто популяризує рідний край, бачить та відкриває красу рідної землі іншим, – відзначив заступник. – Приємно було впевнитися, що маємо спільні орієнтири та цінності в роботі. Нам важливо спільно з нашими амбасадорами туризму на Черкащині популяризувати саме наш регіон як серед черкащан, так і по всій Україні. Маємо чимало перспективних напрямків турів вихідного дня, цікавих зелених садиб, «місць сили» та історичної пам’яті. Нам є що показати та чим вразити!

Також під час зустрічі ділився баченням розвитку туризму начальник відділу координації розвитку туристичної інфраструктури в регіонах Департаменту розвитку туризму Державного агентства розвитку туризму України Ігор Чава.
28.09.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter