ОВА: Ігор Табурець зустрівся з командами організацій GoQuickly, Shepherd’s Foundation, Limbfit

Реабілітаційні спроможності розвивають в області. Як інформують у Черкаській ОВА, про це йшлося на зустрічі Ігоря Табурця з командами організацій GoQuickly, Shepherd’s Foundation, Limbfit.

– Кожна зустріч із партнерами нас підсилює, – наголосив керманич області Ігор Табурець. – Із нашими партнерами ми вже співпрацюємо по низці напрямів. Тепер акцентуємося саме на реабілітації наших захисників і захисниць. Упевнений, що з надійною підтримкою матимемо потрібний результат.

ОВА: Ігор Табурець зустрівся з командами організацій GoQuickly, Shepherd’s Foundation, Limbfit


Своїм практичним досвідом на зустрічі також ділилися представники ГО «Табір Максимум». Вони дбають про фізичну та психологічну реабілітацію наших оборонців.

– До речі, їхніми напрацюваннями зацікавилися у Мінсоці, – відзначив Ігор Табурець. – Тож зараз працюємо на спільним проектом для ветеранів.

Уже традиційно партнери передали потрібне медичне устаткування для закладів області. Цього разу підсилили обласну лікарню сучасним операційним мікроскопом. Це обладнання вже незабаром стане до роботи й дозволить хірургам закладу виконувати ще складніші операції.
28.09.2023 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter