У Черкасах запускають проект підтримки жінок із родин військовослужбовців "Плюс-Плюс"

У Черкасах запускають проект підтримки жінок із родин військовослужбовців "Плюс-Плюс" В освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Черкаси запускають проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї.

За словами організаторів, Черкаси потрапили до другого етапу програми. У пілотній частині проєкт стартував у Києві, Миргороді, Одесі, Кропивницькому та Подільську. Тепер організатори розширюють ініціативу «Плюс-Плюс» на всю мережу Гончаренко центрів, яка сьогодні нараховує понад 25 просторів у різних містах України.

«Ми проаналізували найбільш поширені запити учасниць, сформували чіткий алгоритм роботи та провели роботу над помилками в пілотній частині. Тож тепер розширюємо географію проєкту та запускаємося в інших центрах», – зазначили в Гончаренко центрі.

Як розповіла директорка простору в Черкасах Анна Драч, головна ціль проєкту – сформувати спільноту жінок із родин військовослужбовців, у якій кожна учасниця програми зможе отримати фахову допомогу та підтримку.

«Завдяки цьому проєкту жінки, матері та сестри бійців не залишатимуться наодинці зі своїми проблемами, не сидітимуть вдома в постійному тривожному стані. Вони потребують спілкування, допомоги, розвитку та розкриття свого потенціалу. І я впевнена, що такі програми потрібні всюди, не лише у Черкасах», – каже Драч.

Учасницям «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

«Ми хочемо бути корисними для цих людей, допомогати в подоланні будь-яких перепон, підтримувати їхні ідеї та проєкти. А головне – нагадати, що вони не одні, що вони не залишаються віч-на-віч зі своїми проблемами. Саме тому наша програма дуже гнучка та адаптується під конкретні потреби учасниць», – додає Анна Драч.
25.09.2023 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter