Правоохоронці продемонстрували роботу підсистеми «Custody Records» в Черкаському ІТТ

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, представник Управління з дотримання прав людини Олександр Грама та начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Олег Коломієць ознайомили присутніх зі специфікою роботи ізолятора оснащеного інформаційною підсистемою «Custody Records».

Захід відбувся за участі новопризначеного представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Максима Тептюка та регіональної координаторки взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Черкаській області Людмили Проценко.
Правоохоронці продемонстрували роботу підсистеми «Custody Records» в Черкаському ІТТ

Місце несвободи облаштовано за європейськими стандартами, де встановлені сучасні системи відеоспостереження, які поєднані з системою електронної фіксації всіх дій, що відбуваються із затриманими особами «Custody Records». Ця система дає змогу не порушувати права громадян та убезпечити правоохоронців від безпідставних звинувачень.

За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу взаємодію, спрямовану на посилення гарантій прав затриманих осіб та запобігання їх порушень.
20.09.2023 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter